top of page

Page Title

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

 • İade Ve Garanti Şartları
  Sitemizde satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve herbir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir. Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma/kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. İade etmek istediğiniz ürün/ ürünler hasarlı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Ürünü geri iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir.Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün KERMAN DIŞ TİCARET' e ulaştığı andan itibaren engeç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade/kredi kartına geri yansıtma şeklinde edilir. Bu işlemler esnasındaki kargo ücreti müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 • Teslimat Bilgisi
  Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından KERMAN DIŞ TİCARET garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid epostası ile tarafınıza bildirilecektir. Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 2 iş günü, İstanbul dışındaki adresler için ise 4 iş günüdür. Kargo ücreti, aksini belirtmediğimiz sürece yapılan alışverişlerde müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına ve hacmine göre değişmektedir. Almış olduğunuz üründen memnun kalmamanız halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak talebinizi iletibilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 • Ürün İade Taleplerim
  Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz. Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir. Ürünleri orjinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi kabul edilmemektedir.
 • Gizlilik Sözleşmesi
  Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme işlemlerinin tamamlanması ile paralel olarak yürütülmektedir. Firmamızın tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Müşterilerimiz siparişleri esnasında vermiş oldukları bilgileri istedikleri zaman düzenleme ve güncelleme haklarına sahiptirler. Müşterilerimize ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Firmamız personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir. Firmamız, müşterilerinden derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder. Sipariş esnasında verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır. Ayrıca güvenlik nedeni ile sitede yaptığınız işlemlerde kullanmış olduğunuz bilgisayara ve bağlantıya ait kaynaklar (ip numarası) kaydedilmektedir. Firmamız, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlama konusunda önlemler almaktadır. Firmamız müşterilerinin kişisel bilgilerine, sipariş bilgilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez Kredi kartı ile yapacağınız işlemlerde kartınıza ait hiç bir bilgi sistemimizde saklanmamktadır.
bottom of page